Daha öncesinde kayıt ettirmiş olduğunuz Facebook hesabınızı, anasayfanın sağ üst köşesinde bulunan giriş paneline doğru ve eksiksiz bir şekilde girdiğiniz takdirde Facebook giriş yapabilirsiniz. Facebook’a sadece bilgisayarınız üzerinde giriş yapacaksınız diye bir kaide yoktur. Günümüz teknolojisi sayesinde Facebook’a telefonlarınızda veya tabletlerinizden de ulaşabilir hatta Facebook’a kaydolabilirsiniz.

iOs, Android hatta işletim sistemleri olmayan telefonlar üzerinden bile Facebook giriş yapabilirsiniz. İşletim sistemi bulunmayan telefonlar için m.facebook.com adresi üzerinden Facebook açabilirsiniz. Günümüzde mobil kullanıcıların sayısı oldukça yüksek olduğundan dolayı Facebook mobil uygulamalarına çok önem gösteriyor. Her geçen gün yeni bir güncelleme ve uygulamayla telefonları veya tabletleriyle giriş yapmak isteyen kullanıcılarının işini kolaylaştırıp, onları bilgisayara bağımlı hale gelmekten kurtarıyor.

Peki girişte kullandığınız bilgilerini unutursanız ne olur? İnsanlık hali her insan şifresini veya kullanıcı adını unutabilir. Facebook bu tür sorunlara karşı giriş panelinin hemen altına Şifremi Unuttum özelliğini eklemiş. Bu seçeneğe tıklayarak kullanıcı adınızı ve şifrenizi bulmanız için hazırlanmış olan panel karşınıza çıkacaktır. Hesap bilgilerinizin hepsini unuttuysanız, panelin sol alt tarafında bulunan hesabımı tanımlayamıyorum seçeneğine basarak yapmanız gerekenleri veya yapabileceklerinizin sıralandığı bir yardım sayfası karşınıza çıkacaktır. Bu sayfa sayesinde eski hesabınızın giriş bilgilerini edinebilir ve Facebook hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Eğer hiçbir çözüm yolu bulamadıysanız tekrar Facebook hesabı açmaktan başka bir seçeneğiniz bulunmamaktadır.

Pin It